خانه / اخبار / لاتاری امریکا

لاتاری امریکا

لاتاری امریکا
لاتاری آمریکا یا همان برنامه کارت سبز(green card)، یک برنامه مهاجرتی است که افراد از سراسر جهان می‌توانند در آن شرکت کنند تا به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کنند و در آنجا زندگی کنند.

در هر سال، وزارت امور خارجه آمریکا برنامه کارت سبز را برای اینکه افرادی که مشخصاتی خاص را دارند و واجد شرایط مهاجرت به ایالات متحده هستند، راه‌اندازی می‌کند. خیلی از افراد علاقمند به مهاجرت می توانند از این برنامه بهره‌مند شوند. افرادی که موفق به قبولی در این برنامه شوند میتوانند در ایالات متحده زندگی کنند و از حقوق و مزایا مربوط به شهروندان معمولی امریکایی بهره مند گردند.
برای شرکت در برنامه کارت سبز، افراد باید در فرآیند ثبت نام و قرعه کشی برنده شوند. جزئیات بیشتر در مورد مدارک و فرآیند ثبت نامی که باید ارائه داد، روی سایت رسمی برنامه کارت سبز آمریکا موجود است. بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیق در مورد ثبت نام لاتاری آمریکا، مراجعه به سایت رسمی وزارت امور خارجه آمریکا (https://dvprogram.state.gov) است. اما در ایران هم سایت ها و دفاتر خدمات گردشگری هم این ثبت نام را برای متقاضیان انجام می دهند.
در این برنامه، هر سال حدوداً ۵۵,۰۰۰ برنده انتخاب می‌شوند که می‌توانند به طور قانونی و دائمی به ایالات متحده مهاجرت کنند. این برندگان در انتخاب نهایی توسط یک قرعه کشی انتخاب می‌شوند. برای شرکت در قرعه کشی، افراد باید فرم مهاجرتی ای پر کنند که در واقع شامل اطلاعات شخصی، تحصیلات، تجربیات کاری و سایر جزئیات است. سپس برنامه کامپیوتری برای انتخاب برندگان از میان ثبت نام کنندگان قرعه کشی را انجام می دهد.

اگر شما به عنوان برنده انتخاب شوید، شما و خانواده‌تان می‌توانید به ایالات متحده مهاجرت کنید و در آنجا زندگی جدیدی را شروع کنید. اما توجه داشته باشید که تنها ثبت نام در قرعه کشی خود امید به موفقیت شما را بالا نمی‌برد و هزینه‌های اعتباری و دیگر متعلقات قبل از مهاجرت ممکن است درخواست شما را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، کامل و دقیق بودن مدارک و اطلاعاتی که برای ثبت نام ارائه می‌دهید بسیار حائز اهمیت است. لذا بهتر است در این مورد و قبل از ثبت نام با مشاوره با متخصصین در این امر ثبت نام مطمئن تری داشته باشید.
زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا
زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ آمریکااز روز چهارشنبه ۶ اکتبر ۲۰۲۱ ( ۱۴ مهرماه ۱۴۰۰) ساعت ۲۰:۳۰ شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا تا روز سه شنبه ۹ نوامبر ۲۰۲۱ ( ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ) ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید:
۰۲۶۳۲۷۴۲۵۵۴
۰۲۶۳۶۱۵۴۰۰۰
۰۲۶۳۲۷۶۰۸۸۹

درباره‌ی آواي ميراث

شماره تماس : 32732575 - 32742554

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *