خانه / مقالات / تصاویری خیره کننده از توسکانی، ایتالیا

تصاویری خیره کننده از توسکانی، ایتالیا

پیش از این و در قالب مجموعه آثار عکاسان مختلف، نگاهی داشتیم به گوشه و کنار جهان و چشم‌اندازهای تماشایی آن. مناظری که بسته به ذوق و سلیقه‌ی عکاس و زاویه‌ی نگاه او، هر بار به شکلی متفاوت بازتاب سایه روشن‌های سحرانگیز این جهان بودند. این بار نیز  همراه با عکاسی خوش ذوق، سری به منطقه‌ی زیبا و خوش منظره‌ی توسکانی خواهیم زد.

ایتالیا خود کشوری است با قدمتی به طول تاریخ. این کشور مملو است از شگفتی‌های رنگارنگ طبیعت، معماری باستانی و آثار هنری چشمگیر. شاید بتوان آن را بهشتی برای مشتاقان هنر عکاسی دانست. اما توسکانی با چشم‌اندازی رویایی، نگینی ارزشمند در میان گنجینه‌ی باارزش طبیعت این کشور است. توسکانی منطقه‌ای زیبا در قلب کشور ایتالیا است که تقریبا ۲۳ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد. فلورانس مرکز این منطقه است که به یمن چشم‌انداز، تاریخ، فرهنگ و میراث گران‌بهای هنری خود به شهرت رسیده است.

شمال این منطقه با جنگل‌ و تاکستان‌ پوشیده شده است، اما بخش جنوبی نمایی کاملا متفاوت دارد. اینجا شما شاهد پستی و بلندی‌های دلفریبی هستید که گویی با پوششی سبز و مخملین آستر شده‌اند.


این چشم‌انداز با تغییر فصول دگرگون شده و هر بار رنگ و بویی متفاوت به خود می‌گیرد. شاید به همین دلیل است که عکاسان منظره دوست دارند وقت خود را در این بهشت زمینی گذرانده و این زیبایی‌ها را به تصویر بکشند.


عکاس لهستانی “Marcin Sobas”، که به صورت حرفه‌ای به عکاسی از مناظر و طبیعت مشغول است نیز متعلق به همین گروه است. او که برای نخستین بار هشت سال پیش به توسکانی سفر کرده بود، سخت شیفته‌ی این مکان شده و از آن زمان تا کنون بارها به این بخش از ایتالیا مسافرت کرده است.این مقاله به مورد علاقه شما اشاره می کند hats با قیمت های فوق العاده پایین از بین تحویل همان روز، تحویل درایو یا تحویل سفارش انتخاب کنید.


امیدوارم از همراهی این عکاس و تماشای چشم اندازهای دلفریب توسکانی در مجموعه آثارش، لذت برده باشید.

درباره‌ی آواي ميراث

شماره تماس : 32732575 - 32742554

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *