خانه / اخبار / دریافت کارت ورود به جلسه

دریافت کارت ورود به جلسه

دریافت کارت ورود به جلسه

قابل توجه کلیه فراگیران  هر دو دوره راهنمایان ایران گردی و جهانگردی و مدیریت فنی بند ب  که داوطلب شرکت  در آزمون جامع هستند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت سامانه جامع گردشگری به آدرس  http://edutourism.ichto.ir  مراجعه نمایید. و هر چه سریعتر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید.

?همچنین به نکات زیر توجه کنید:
????????

١- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است. از آنجا که ورود داوطلبان تنها با ارایه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون مجاز می باشد، بدیهی است داوطلبانی که به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نگردیده اند امکان شرکت در جلسه آزمون را نخواهند داشت.
?( ساعت دقیق آزمون و شماره صندلی بر روی کارت درج شده است)

٢- اثرانگشت و محل امضاء بر روی کارت شرکت در آزمون حتما باید توسط داوطلب در جلسه امتحان تکمیل و به مراقب مربوطه تحویل گردد.

٣- درب حوزه های امتحانی یک ربع مانده به ساعت برگزاری آزمون بسته خواهد شدو فرایند برگزاری آزمون راس ساعت مقرر آغاز می گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی ممانعت به عمل خواهد آمد.

۴- از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، کتاب، وسایل الکترونیکی و… در جلسه آزمون خودداری شود.

۵- همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی و محاسباتی از قبیل: تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، پیجر، ماشین حساب و…) در جلسه آزمون برخلاف ضوابط می باشد و با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.

۶- طراحی سوالات به گونه ای است که نیاز به رفع اشکال نخواهد داشت ، لذا از هر گونه سوال در طول آزمون خودداری فرمایید. موفق باشید

آموزشگاه  آوای میراث آریایی برای کلیه داوطلبین شرکت کننده در آزمون جامع آرزوی موفقیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *